Centrum Sportu i Rekreacji w Stroniu Ślaskim

Centrum Sportu i Rekreacji w Stroniu ŚlaskimCentrum Sportu i Rekreacji w Stroniu Śląskim oferuje szereg atrakcji zarówno dla mieszkańców miasta jak i turystów z całego regionu. Obiekt obejmuje 6 torową, kryty basen wraz z sauną (suchą i mokrą), jacuzzi, centrum odnowy biologicznej oraz solarium. Znajduje się tu również wielka hala sportowa, oferująca nawet 500 miejsc na widowni a dla amatorów wspinaczki – dwie sztuczne ścianki. Dodatkowo na terenie centrum mieści się sklep sportowy oraz kawiarnia. Jest to kompleksowy obiekt
rekreacyjny, całoroczny, zapewniający atrakcje dla osób w każdym wieku, o różnych upodobaniach, w którym każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Kontakt:
ul. Kościuszki 20a
Stronie Śląskie
tel. (074) 814-16-04
tel./fax (074) 814-29-09

Noclegi w okolicy basenu w Stroniu Śląskim

Willa Diana oferuje noclegi blisko wspomnianego basenu, oddając gościom obiektu do dyspozycji pokoje 2, 3 i 4 osobowe oraz nieograniczony czasowo dostęp do atrakcji na terenie pensjonatu np. boisk sportowych, grilla i ogniska, Internetu czy parkingu. W willi Diana masz zapewniony nocleg ze śniadaniem w komfortowych warunkach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z oferty noclegów u Diany !